Lombard Legnica

Lombard Legnica oferuje :Jak wyszukać dobry lombard w Legnicy

♦ Pożyczki pod zastaw złota
♦ Skup złota i srebra
♦ Sprzedaż złotej i srebrnej biżuterii
♦ Wymiana biżuterii na nową
♦ Naprawa biżuterii złotej i srebrnej
♦ Usługi grawerskie

 


Lombard Legnica

 Lombard Legnica oferuje – pożyczki pod zastaw złota

Udzielamy pożyczek pieniężnych pod zastaw złota na korzystnych warunkach. Zapewniamy minimum formalności oraz dyskrecję. Do zawarcia umowy wystarczy jeden aktualny dokument ze zdjęciem. Wszystkie formalności zajmują Państwu jedynie parę minut. Gotówkę dostaje się od ręki, a spłatę ustalamy wspólnie z klientem na dogodny dla niego termin. Pożyczki udzielamy tylko i wyłącznie pod zastaw złota.

Lombard Legnica oferuje – Skup złota i srebra

Zajmujemy się skupem złota i srebra w każdej postaci. Jeśli chciałbyś sprzedać (obrączki, naszyjniki, monety, pierścionki, sztabki, wszelką biżuterię) to dobrze trafiłeś. Ceny sprzedaży są bardzo atrakcyjne i zależą głównie od próby, im wyższa tym droższa. Przekonaj się i sprawdź jakie ceny zostały przygotowane na dzień dzisiejszy. Lombard ul Witelona Legnica cena zlota

 

Lombard Legnica oferuje – Sprzedaż złotej i srebrnej biżuterii

W Naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór pierścionków na każdą okazję, obrączek ślubnych, łańcuszków, kolczyków w atrakcyjnych cenach, brylanty na „każdą kieszeń” oraz szeroki wybór biżuterii importowanej. W sprzedaży posiadamy również biżuterie używaną. Na wyrobach zakupionych w naszym sklepie jubilerskim i lombardzie, grawerowanie jest gratis!

Jubiler Produkcja – Naprawa biżuterii złotej i srebrnej

Jedną z wielu gałęzi naszej działalności jest wytwarzanie złotej biżuterii. W ofercie posiadamy szeroki asortyment wzorów. Świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie naprawy biżuterii złotej i srebrnej. Zajmujemy się także wszelkiego rodzaju przeróbkami: naprawą lutowanie łańcuszków, korektą rozmiarów w pierścionkach i obrączkach, uzupełnianiem brakujących kamieni, wymianą zapięć, pozłacaniem, posrebrzaniem i rodowaniem wyrobów jubilerskich itp. Zapraszamy do skorzystania z usługi renowacji wyrobów jubilerskich, która przywróci Państwa biżuterii dawną świetność i blask.

 Lombard Legnica oferuje – Usługi grawerskie

Grawerowanie biżuterii (obrączki, medaliki, blaszki, bransoletki, nieśmiertelniki, pamiątkowe łyżeczki na chrzest, zegarki itp.) oraz innych przedmiotów takich jak: zapalniczki, breloczki, medale, tabliczki informacyjne i znamionowe, plombownice, sztućce, patery referentki i inne. W roku 2014 poszerzyliśmy swoją ofertę o grawerowanie zdjęć. Na podstawie otrzymanego zdjęcia, jesteśmy w stanie wygrawerowąć w sposób trwały, jego kopie na złocie, srebrze lub innym metalu miękkim. Nasze prace wykonywane są metodą tzw. grawerowania mechanicznego, które polega na ingerencji w strukturę materiału dając nam pewność trwałości naszego grawerunku na lata. Nasz zakład grawerski gwarantuje Państwu wysoką jakość oraz terminowość wykonywanych prac. Na wyrobach zakupionych w naszym sklepie jubilerskim, grawerowanie zakupionego wyrobu jest gratis!

Inni trafili tutaj wpisując: