Szybka pożyczka w lombardzie

Szybka pożyczka w lombardziePotrzebujesz gotówki jeszcze dzisiaj? W takim przypadku nie czekaj i wybierz lombard! Szybka pożyczka w lombardzie czeka na Ciebie. To miejsce, gdzie możesz błyskawicznie zastawić mienie i otrzymać pieniądze na dowolny cel. Nie musisz już dłużej czekać, ponieważ możesz zrobić to nawet dzisiaj!

Obecnie coraz więcej osób korzysta z usług lombardów – to najlepsza alternatywa dla pożyczek udzielanych w bankach, a także dla chwilówek, ponieważ dzięki lombardom można otrzymać pieniądze na bardzo atrakcyjnych warunkach – także bez sprawdzania w bazach dłużników. Nie trzeba w tym przypadku udowadniać swojej zdolności kredytowej, ponieważ zabezpieczeniem jest oddawane pod zastaw mienie – w przypadku, gdy klient lombardu nie spłaci pożyczki, wówczas mienie to jest przejmowane przez lombard.

Uzyskanie pieniędzy z lombardu jest przy tym bardzo szybkie, dlatego jeżeli nie chcesz długo czekać na to, aby mieć pieniądze w swoich rękach, w takim przypadku to bardzo dobra propozycja. Lombardy wypłacają pieniądze od razu po zawarciu umowy z klientem.

Co zastawić w lombardzie?

pozyczka pod zastaw w Legnicy

 

 

 

 

Lombard pozwala na zastawienie wielu różnych rodzajów mienia przedstawiającego sobą odpowiednią wartość handlową. Decyzja o przyjęciu mienia pod zastaw jest zawsze podejmowana na podstawie jego dokładnego sprawdzenia i przygotowania wyceny.

Lista rzeczy przyjmowanych pod zastawa w lombardach:

  • biżuteria różnego rodzaju – złota, srebrna, platynowa, z kamieniami szlachetnymi
  • elektronika – telefony komórkowe, laptopy, tablety, aparaty fotograficzne, konsole, urządzenia RTV i inne
  • monety i numizmaty
  • zegarki
  • elektronarzędzia
  • sprzęt AGD
  • sprzęt sportowy
  • samochody osobowe i inne
  • skutery i rowery

Oczywiście, nie jest to kompletna lista, ponieważ w wielu lombardach można zastawić jeszcze innego rodzaju mienie. Najlepiej w takiej sytuacji skontaktować się e-mailowo z lombardem lub też przynieść przedmiot do jego siedziby, gdzie na miejscu specjalista będzie mógł przygotować jego wycenę.

Ile pieniędzy można otrzymać w lombardzie ?

Wysokość pożyczki pod zastaw udzielonej w lombardzie zależna jest przede wszystkim od mienia, które ma zostać w nim zastawione – im większą wartość będzie ono przestawiać, tym również więcej pieniędzy będzie można za nie otrzymać.

Wyceny przeprowadzane są na miejscu przez odpowiednio przeszkolonych w tym zakresie pracowników, którzy w ciągu krótkiego czasu będą mogli dokładnie sprawdzić przedmiot i wykonać odpowiednie czynności związane z wyceną. W przypadku sprzedaży kruszców, w tym złota, srebra, platyny, pod uwagę brane są również aktualne ich kursy na międzynarodowych giełdach. Zazwyczaj wycena jest całkowicie bezpłatna, nawet w przypadku, gdy klient nie zdecyduje się na zawarcie transakcji z lombardem.Szybka pożyczka w lombardzie czeka na Ciebie.

Należy pamiętać o tym, że pożyczka lombardowa nie jest udzielana na pełną sumę wyceny, ale zazwyczaj na jej 50-60% wysokości. To powoduje, że pożyczka będzie miała niższą kwotę niż wartość samego przedmiotu. Należy również pamiętać o dodatkowych kosztach związanych z pożyczką lombardową – prowizji, oprocentowaniu, zabezpieczeniu, niemniej jednak nie są one tak wysokie, jak w przypadku zwykłych pożyczek i chwilówek.

Lombard > Bezpieczny skup

Wybierając zaufane lombardy, nie musisz obawiać się, że ich usługi będą związane z ryzykiem. Każda transakcja prowadzona jest zgodnie z przepisami prawa, odbywa się na jasnych dla klienta warunkach, z ochroną danych osobowych i całkowitą dyskrecją, co powoduje, że nie niesie ze sobą żadnego niebezpieczeństwa.

Pamiętaj zawsze o tym, aby przed skorzystaniem z usług lombardowych dokładnie zapoznać się z umową oraz regulaminami i cennikami usług. Znajdziesz w nich precyzyjne informacje dotyczące danej oferty i kosztów z nią związanych.

Jeżeli twoja sytuacja materialna zmusza cię do pożyczenia pieniędzy, ale nie możesz skorzystać z banków czy firm pożyczkowych, wybierz lombard – to wsparcie dostępne zawsze wtedy, gdy potrzebujesz dodatkowej gotówki bez żadnych skomplikowanych formalności!

Szybka pożyczka w lombardzie czeka na Ciebie.