Lombard RAJ > Usługi finansowe > Skup, sprzedaż złota

Skup złota Legnica

Lombard skup, sprzedaż

Nasz lombard dzięki wieloletniej działalności również w branży jubilerskiej wyspecjalizował się w świadczeniu usług w zakresie skup i sprzedaż złota oraz srebra. Lombard mieści się przy ul. Witelona 14.

Na tle konkurencji wyróżnia nas każdorazowo indywidualne i fachowe podejście do klienta, a także atrakcyjne ceny. Zapewniamy pełen profesjonalizm w świadczeniu usług na najwyższym poziomie. Posiadamy doświadczoną kadrę, która gwarantuję rzetelną i profesjonalną obsługę.

Adres

ul. Witelona 14
59-220 Legnica

Kontakt

tel. (76) 862 18 01

Godziny otwarcia

  • poniedziałek – piątek: 9.00 – 17.00
  • sobota: 9.00 – 13.00

Jak dojechać :

Ceny skupu złota za gram :

Złoto próba 333   →  30.00 zł

Złoto próba 375   →  34.00 zł

Złoto próba 585   →  83.00 zł

Złoto próba 585 > Przy wymianie   →  93.00 zł

Złoto próba 750   →  91.00 zł

Złoto próba 900   →  109.00 zł

Złoto próba 999   →  121.00 zł

W sprzedaży :

Lombard skup, sprzedaż

Lombard skup, sprzedaż


Czy gotówkę ze sprzedaży złota otrzymam od ręki ?

Tak, zaraz po wycenie przedmiotu. Towar zostaje u nas na okres 30 dni, w tym czasie jest możliwość odkupienia sprzedanych przedmiotów.

Lombard ul Witelona. Jak dojechać ?

Nasz Lombard znajduje się praktycznie w centrum Legnicy u zbiegu ulic Wrocławskiej i Libana , 400 metrów od dworca PKP I PKS

Dokładnej wyceny dokonujemy na miejscu, w siedzibie naszej firmy, co eliminuje ewentualne nieporozumienia i niedomówienia. Taka wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca. Klient zawsze ma prawo zdecydować czy dana cena go satysfakcjonuje, porównać z ofertami innych firm oraz podjąć decyzję, czy chce dokonać sprzedaży.

Przy sprzedaży większej ilości istnieje możliwość negocjacji ceny.

Jeżeli zatem potrzebują Państwo pieniędzy lub po prostu posiadają niepotrzebną, nieużywaną lub zniszczoną złotą biżuterię i chcą ją zamienić na gotówkę, to zapraszamy do siedziby naszej firmy.

Gwarancja najlepszych cen! Gotówka od ręki!

Przyjdź i przekonaj się sam!

Prowadzimy sprzedaż NOWYCH oraz UŻYWANYCH wyrobów złotych po konkurencyjnych cenach. W swojej ofercie posiadamy: obrączki, łańcuszki, zawieszki, bransoletki, pierścionki, kolczyki oraz okazyjnie inne wyroby jubilerskie. Część wyrobów, które mamy w sprzedaży mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie z przedmiotami na sprzedaż – WYROBY ZŁOTE – KLIKNIJ

Inni trafili tutaj wpisując: