DLACZEGO WARTO PRZYJŚĆ DO NAS

Dlaczego warto przyjść do Lombardu?
Nasz Lombard RAJ oferuje :

Dlaczego warto przyjść do Lombardu* minimum formalności, wystarczy jeden dokument ze zdjęciem
* najwyższa wycena przedmiotów zastawu
* brak okresu minimalnego pożyczki
* niższe opłaty przy wcześniejszym odbiorze zastawu
* możliwość spłaty pożyczki w RATACH
* przedłużenie terminu spłaty telefonicznie
* RABATY

Dlaczego warto przyjść do Lombardu

Obsługa w naszej firmie jest fachowa, a wszystkie formalności, jak i warunki pożyczek wyjaśniane są dokładnie przed podpisaniem umowy.Nie obsługujemy klientów w sposób lekceważący. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wizyta w lombardzie i pożyczanie pieniędzy to nic przyjemnego, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci czuli się komfortowo. Wszystko odbywa się w miłej atmosferze i w pomieszczeniu, gdzie klient może usiąść i bez pośpiechu, oraz niepotrzebnego skrępowania załatwić wszelkie formalności.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z szacunkiem i w pełni profesjonalnie.

Złoto

Jeśli masz na swojej własności złoto to warto skierować się w stronę najbliższej placówki lombardu. Złoto jest produktem cennym i ponadczasowym dlatego zawsze jest w cenie. Za większe ilości surowca dostać można całkiem spore pieniądze, dlatego warto przy wizycie w lombardzie przedstawić przedmioty.

TYLKO U NAS – płacisz za ilość dni i nie bierzemy nic z góry.

Kiedy stracisz płynność finansową, lub będzie  ją tobie  trudno utrzymać  a Twój bank nie udzieli Ci już kredytu, wtedy z pomocą przyjdzie lombard. W twoim otoczeniu znajdą się na pewno przedmioty z których nie korzystasz lub  korzystasz z nich sporadycznie  możesz  zastawić je Naszym  lombardzie.

Klienta traktujemy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na współpracę i zawsze pomagamy w potrzebie.

Do zawarcia umowy lombardowe potrzebny będzie tobie jedynie dokument tożsamości ze zdjęciem, może to być również paszport lub prawo jazdy